Obszary działania
Catering

Bogate doświadczenie i indywidualne podejście sprawią, że przy każdej okazji klasa i przywiązanie do detalu będą gwarancją idealnego cateringu. Słuchamy potrzeb i oczekiwać, szanujemy Twój gust i wizje. Niezależnie od tego, czy jest to kameralne spotkanie, większy event, czy po prostu przyjęcie w domu, nasza uprzejma obsługa oraz szefowie kuchni gwarantują, że Twoja wyjątkowa okazja będzie perfekcyjna.

Z oferowanych przez nas rozwiązań skorzystało już wiele firm i indywidualnych klientów, jednak tylko Ty możesz ocenić, czy nasza oferta odpowiada Twoim potrzebom. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat świadczonych przez nas usług lub umówić się na niezobowiązujące spotkanie z naszym przedstawicielem, napisz do nas maila.

Żywienie zbiorowe

Jesteśmy partnerem, który posiada doświadczenie i sieć kontaktów u dostawców żywności. Dzięki temu możemy zająć się przygotowaniem dań zgodnych z najnowszymi trendami zdrowego żywienia i zadbać o urozmaicone menu.

Decydując się na współpracę z nami będą mieli Państwo pewność, że pomieszczenia będą podlegać kontroli techniczno-sanitarnej, a jedzenie będzie kontrolowane pod względem zgodności, bezpieczeństwa i jakości na wszystkich etapach przygotowania.

W naszej ofercie dla przedsiębiorców znajduje się przygotowywanie najróżniejszych rodzajów posiłków wydawanych o dowolnych porach dnia. W ramach restauracji pracowniczej mogą być serwowane śniadania, obiady, kolacje, posiłki profilaktyczne. 

Dowóz posiłków

W ramach świadczonych usług oferujemy również smaczne, domowe dania dla firm. Posiłki dopasowujemy do charakteru pracy, tak aby każdy pracownik w zależności od wykonywanej czynności mógł wybrać coś dla siebie. Przygotowujemy i dostarczamy pod wskazany adres smaczne lunche, lekkie sałatki, ale także posiłki regeneracyjne.

Stawiamy na najwyższą jakość. Każdy posiłek, który posiadamy w ofercie, zostaje przygotowany z najlepszych, świeżych i sprawdzonych składników.

Nie stosujemy chemicznych ulepszaczy, a naszym potrawom nadają smak naturalne przyprawy i zioła.

Proponujemy urozmaicone menu, które tworzymy szukając inspiracji w kuchniach całego świata, dlatego przygotowywane przez nas dania nie są nudne.